Reklamın Gücü Bu Olsa Gerek!

tarafından
15
Reklamın Gücü Bu Olsa Gerek!

Sektörlerdeki rekabet arttıkça bunun doğal bir sonucu olarak reklam yatırımlarına ayrılan pay da artıyor. Fakat ekonomi dünyasında her zaman reklama en çok pay ayıranlar değil bazen de tüketiciyi en iyi yakalayan reklamlar kazandırıyor. Tam da konumuza uygun, tatil sektöründen bir kaç örneği sizlerle paylaşmak istiyorum.

Erken Rezervasyon Tatil Reklamları

Ucuz tatil deyince akla ilk gelen kuşkusuz ki erken rezervasyon kavramıdır. Biz tüketiciler de tatilimizi en uygun fiyatlarla yapmak için erken rezervasyon kampanyalarına sıkı bir markaj uygularız. Erken rezervasyon kampanyaları düzenleyen tatil firmaları da sundukları bu fırsatı tüketicilere duyurabilmek adına özellikle görsel medyayı daha çok tercih etmektedir ki en etkili yöntem de budur. Peki erken rezervasyon tatil reklamları ne kadar etkili, gelin bakalım.

Jolly Tur Reklam Filmi

Jolly tur reklam filmine denk gelmeyen yoktur sanırım. Nitekim yoğun bir şekilde tv ekranlarında dönüyor reklamları… Erken rezervasyon yaptım, en iyi tatili ucuza kaptım sözleriyle anne, baba ve bir çocuklu ailenin ön plana alındığı jolly tur reklam filmi, hem reklam müziğiyle hem de reklam oyuncularıyla çok sempatik geliyor insana. Şahsen jolly tur firmasına gelen dek tercih etmek isteyeceğim bir kaç firma olsa da bu reklamdan sonra jolly tur firmasına ısındığımı söylemem yanlış olmaz. En azından sitesini ziyaret edip avantajlarını inceleyeceğim kesin…

 

ETS Tur Reklam Filmi

ETS tur firmasının erken rezervasyon reklam filmi de oldukça ilgi çekiyor. Zaten hali hazırda tatil sektörünün önde gelen firmalarından biri olan ETS, sempatik genç oyuncu Leyla Feray’ın da performansıyla etkili bir reklam filmi hazırladı ve tatilcilerin dikkatini üzerine toplamayı başardı.

Görüldüğü gibi etkili bir reklam sunumu ile hedef kitleye ulaşmak çok daha kolay. Alanınızda en önde gelen firmalardan biri olmasanız bile etkili bir reklam filmi ile amacınıza ulaşabilir ya da lider firmalardan biri olmanıza rağmen itici bir reklam filmi ile beklentilerin çok aşağısında bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Daha önce konu edindiğimiz çaykur organik çay reklamında olduğu gibi!