WhatsApp Telefona Nasıl Kurulur

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile hemen hemen pek çok alışkanlığımız da değişmiştir. Eskiden bilgisayarı dahi zor hayal eden insanlar bugün telefon ya da bilgisayarlar da canlı görüşme imkânına kavuşmuştur. Veri alış verişlerinin hız kazandığı, kişilerin internet olanaklarını daha fazla kullandığı günümüzde ses dosyaları dahi çok hızlı bir şekilde karşı tarafa iletilebilmektedir.

Teknolojinin insanlara armağanlarında birisi de koşulsuz android uygulamalara olanak tanıyan, akıllı telefon olarak ta bilinen sistemlerdir. Akıllı telefonların en büyük maharetlerinden birisi de internet sunucusu olarak kullanılması.

Özellikle sosyal medya uygulamalarını avuç içine kadar indirgeyen pek çok uygulama mevcut. Geliştirilen bu tür uygulamaların bir de pazarı söz konusu. Apple tarafından üretilen telefonlar haricindeki diğer telefonlara uygulamalar genellikle google play storeden yüklenmektedir.

Sosyal manada pek çok veri alış verişi sağlayan ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan en büyük uygulamalardan biri koşulsuz whatsapp programıdır. Android bir işletim sistemine sahip olan her türlü telefon ya da tablette kullanım kolaylığı tanıyan uygulama ile sesli konuşma yapılabilmekte, karşılıklı belge, yazı ve fotoğraf paylaşılabilmektedir. Hatta grup kurarak aynı anda veri paylaşımı yapmak dahi mümkündür.

 

Whatsapp Telefona Nasıl Kurulur?

Apple menşeli bir telefonunuz var ise apple store, farklı bir telefonunuz var ise google play store programına giriş yapılır. Arama ikonundan whatsapp yazılarak arama başlatılır. Kurulum talimatı verilir ve indirme işlemi tamamlanır. Gerekli kurulum aşamalarının ardından kullanıma hazırdır.

 

WhatsApp İndirmek için Kullanılabilecek Linkler

WhatsApp Google Play Store

WhatsApp App Store

WhatsApp APK

Written by

admin

One thought on “WhatsApp Telefona Nasıl Kurulur

  1. iletişim sisteminiz çalışmıyor

    Merhabalar Ben JD Sezer Blogunun Sahibiyim Sizinle Bir Röportaj Gerçekleştirmek İstiyorum Eğer Sizin İçinde Uygunsa sezer_jadde_26@hotmail.com Adresine Mail Atınız . Röportaj İnternet Üzerinden Yapılacaktır. Örnek Röportaj Gercekleştirdiğimiz Kişileri http://jdsezer.blogspot.com.tr/search/label/Röportaj Kısmında İnceleye Bilirsiniz Örn Röportaj : http://jdsezer.blogspot.com.tr/2017/03/brisintrgg-ile-roportaj-gerceklestirdik.html Röportaj Gerçekleştirip Gerçekleştirmemek İsteyip İstediğinizi Mail Olarak sezer_jadde_26(at)hotmail.com adresine bekliyoruz. Web Adresimiz : http://www.jdsezer.blogspot.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir