Genel

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel İstanbul Profilo Servisi

Evlerimizde en çok bulunan eşyaların başında beyaz eşya gelmektedir. Ev hanımların vazgeçilmezi olan eşyalar çok değerli ve kıymetlidir. Bizler özel Kadıköy Profilo Servis olarak sizin kadar eşyalarınıza değer veriyor ve eşyalarınızın bakımını itina ile yapıyoruz.

Yaptığımızın işlerin sorunluluğunu üstlenerek ürünlerinize 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Ev hanımlarının en çok tercihi olan Profilo markalı ürünlerin özel teknik servisi olarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Eşyalarınız arızalandıysa, eskisi gibi çalışmıyorsa, nedensiz yere ürün duraksıyorsa ve ürün hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız mutlaka Özel İstanbul Profilo Servis’ini aramalısınız. Servis politikamızda teknolojiyi yakından takip etmek ve bunun ışığında müşterilerimize hızlı ve pratik çözümler sunmak yer almaktadır.

Gün içerisinde onlarca ürün servisimize emanet edilmektedir. Bizler aldığımızın ürünlerin arızasını veya problemini en kısa sürede belirleyip ürün sahibine pratik çözümler üretiyoruz. Günümüzde her evin ihtiyacı özel teknik servis desteğidir. Sizlerde bizim gibi köklü bir servis ekibiyle çalışmayı düşünüyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. Ürünü zamanında teslim etme özelliğini ilke edinmiş olan servisimiz sizlere de her türlü sorununuzda yardımcı olmak ister. İşleriniz aceleyse, ürününüzün hemen tamir edilmesi gerekiyorsa doğru adres Özel Profilo servisidir. Hizmet kalitemizden ödün vermeden aile dostunuz olmaya devam edeceğiz.

Özel Profilo Servisine ulaşmak için sitemizde mevcut olan Servis talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Siz bizi arayın biz eşyalarınıza can verelim. Profilo markalı ürünlerinizin kalitesini bozmadan kısa zamanda uzman kadromuzla birlikte bakımını yapıp sizlere teslim ediyoruz. Müşteri odaklı prensibimiz bizleri diğer firmalardan ayıran belirgin özelliğimizdir. 7/24 kesintisiz hizmet politikamız ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte sizleri mağdur etmeden yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizleri her zaman arayabilir veya form doldurarak sizinle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz. Sizlerin mutluluğu bizim temel prensibimizdir.

WEB: https://www.tservisler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir