Genel

Altus Servis ile Beyaz Eşyalarınız Güvende

Arçelik markasına ait olan ve dünyaya açılan Altus; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi pek çok ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürünler de pek çok kişi tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Ancak; her teknoloji aletin belli bir ömrü vardır. Ömrü dolan ya da belli arızalar veren ürünler için de bakım ya da onarım sağlanması gerekmektedir.

Garantisi dolan ya da garanti kapsamında olmayan arızalar için ise İstanbul geneline hizmet veren Altus servis tüm işlemleri üstlenmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden servis özel servistir ve kullanıcıların sorunlarını da çok kısa vadede çözebilmektedir. Müşterilerin servis ile iletişime geçmesi ve talepte bulunması ise yeterli olabilmektedir.

 

Nasıl Randevu Alabilirim?

Altus servis bulaşık makinesi, buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi ürünler için gereken desteği sağlamaktadır. 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile kullanıcıların randevu oluşturmaları ise yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilileri kullanıcılar için hemen bir randevu oluşturmakta ve adrese yönlendirmektedir.

Aynı zamanda Altus servis müşterilerine 1 yıl işçilik ve yedek parça alanında da garanti sunmaktadır. Bu durum da müşterilerin servisi daha çok tercih etmelerine neden olmaktadır. Uzun dönemlerden beri bu alanda hizmet veren ve kaliteli hizmet anlayışı odaklı performans gösteren Altus servis İstanbullular için hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir