Genel

Avcılar Dyson Süpürge Servisi

Neredeyse her elektrik süpürge markası ve modeli belli zaman dilimlerinde arıza çıkartabilir, verimsiz çalışabilir, basit sebeplerden dolayı tozu çekmeyebilir. Böyle durumlarda özel servislerden destek alarak arıza tespiti ile sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Kendi kendinize sorunu gidermeye çalışmanız makinenizde daha ağır hasarlara yol açabilirsiniz. Bunun sonucunda da sorunun giderilmesi için daha yüksek ücretler ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle hiçbir bilginiz olmadığı durumlarda özel servislerle iletişime geçerek profesyonel servis ekibinden destek alabilirsiniz.

Süpürgenin işi temizlik olduğundan, içine çektiği her şey de pis ve zararlı şeylerdir. Mesela motor ile torba arasındaki filtrenin sağlam olmaması durumunda hem çekişte sorunlar yaşanabilir, hem de zamanla motora kaçabilecek saç, kırılmış parçalar, partiküller ve tozlar motorunuzda ağır hasarlara sebep olabilir. Bu nedenle hem makinenizi temiz tutmanız hem de yılda bir sefer de olsa bakım yaptırmanız önerilir. Özel bir teknik servis olarak Dyson Servis Avcılar , hizmet kalitesi bakımından kendisine oldukça güvenmektedir. Nitekim yıllardır bu sektörde çalışan uzman ve deneyimli ekiplerinin güler yüzlülüğü ve müşteriye yaklaşımı; sunulan orijinal parça değişimi dışında aynı segmentte olan muadil parça hizmeti de kendilerine duydukları güveni oluşturan unsurlardır.

Profesyonellerin oluşturduğu Dyson teknik servis ekibi, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak, 7/24 hizmet esasıyla değiştirilen tüm parçalarda 2 yıllık garanti ile sizleri memnun etmek için çaba harcamaktadır. Ayrıntılı bilgi için https://www.ozelservismerkezi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir