Genel

Bahçelievler Zanussi Teknik Servisi

Bahçelievler’de, Zanussi markasının piyasaya sürdüğü çamaşır makineleri tamiri ve bakımı konusunda teknik servis görevini üstlenen ile Zanussi Teknik Servis, 10 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyor. 10 yıl gerçekten uzun bir süre ve bu süre zarfında edinilen tecrübelerle son derece etkili işler çıkartılıyor.

Kaliteye yakın olmak ve makinelerinizi daha güvenilir bir ekibe teslim etmek isterseniz eğer sizler de harekete geçebilir ve taleplerinizi zanussi servisine iletebilirsiniz. Güçlü bir servis ağına sahip olarak teknik servis hizmetleri daha fazla insana daha kısa sürede ulaştırılıyor.

Bahçelievler Zanussi Servisi – 444 88 48 HEMEN ARA!

Bahçelievler Zanussi Servis kendileri hakkında şu bilgileri de bizlerle paylaşıyor: “Bu işe değer veren ve ciddi anlamda bu işten anlayan özel isimler ile birlikte hareket ediyor ve bu isimleri bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz. Kalite odaklı çalışmalar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir ekip yarattık ve bu ekibi tanıdığınızda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Beklediğinizden daha iyisini sunuyor ve güven veren ekibimiz ile birlikte taleplerinizi de en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu sektörde yer alan önemli firmalardan bir tanesiyiz ve emin olun sizin için çalışıyoruz. Sizi mutsuz etmek ya da başınız ağrıtmak kesinlikle en son isteyeceğimiz şeylerden biridir ve bunu da yapmıyoruz.

Web sitemizi incelediyseniz eğer burada yer alan talep formunu da görmüş olmalısınız. Bu formu doldurarak da bizimle iletişime geçebiliyor ve servis taleplerinizi saniyeler içerisinde oluşturabiliyorsunuz. Az önce de söyledik sizin için çalışıyor ve sizlere hizmet ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir