Genel

Beko Servis İzmir

Beko marka beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalar İzmir içinde hizmet veren Beko Servis İzmir şubesi tarafından giderilmektedir. Servis, buzdolabı ve çamaşır makinelerinin arızalarını gidermekte ve gerekirse parça değişimi yapmaktadır.

 

Beko Servis İzmir Buzdolabı

Beko Servis İzmir Buzdolabı arızaları için öncelikle yerinde ve teknik anlamda tam donanımlı bir hizmet vermektedir. Yerinde arıza tamirinden kast edilen ise arızalı cihazın bulunduğu evde ya da herhangi bir iç mekânda onarılmasıdır. Bazen yerinde tamir yeterli olmamakta daha doğrusu bir çözüm sağlamamaktadır. Bu durumda yapılacak olan şey, buzdolabının servise götürülmesi ya da bazen arızalı parçanın değişmesidir.

 

Beko Servis İzmir Çamaşır Makinesi

Beko servis İzmir çamaşır makinesi arızaları söz konusu olduğunda yapılabilecek olan iki ayrı müdahale şekli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi cihazın arızasının yerinde giderilmesi ikincisi ise yerinde arıza giderirken arızalı parçanın değişimidir. Bu parça değişimi bazen hemen olabilmekte bazen ise uzun zaman alabilmektedir. Bunun nedeni ise değişmesi gereken yedek parçanın ekibin elinde bulunmayabilmesidir. Bu durumda parçanın getirilmesi ve değişiminin yapılması bir iki haftayı bulabilmektedir.

 

Beko Servis İzmir İletişim 

Beko servis İzmir aracılığıyla teknik yardım almak isteyen kişilerin ulaşabileceği telefon numarası 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Bu numara üzerinden arıza kaydına yönelik olarak kayıt oluşturulabilmektedir. Bundan sonra ise ekipler, müşterilerin arama sırasına uygun olarak ilgili adreslere yönlendirilmektedir.

Web: http://www.bekoservisizmir.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir