Genel

Ben Fero – Klibinde Oynayanlar Kim?

Kısa sürede Türk rap müziğinin tırmanışa geçen isimleri arasında yer alan Ben Fero, sosyal medya başta olmak üzere tüm platformlarda adını duyurmaya devam ediyor. Kendine özgü rap stili ile söylediği rap şarkıları çok beğenilen Ben Fero, bu başarısını 100 milyonu aşan izlenme sayısıyla da taçlandırmayı başardı. Öyle ki Ben Fero – Demet Akalın klibi, yayınlandığı 28 Haziran 2019 tarihinden bu yana henüz 4 ay olmamışken youtube platformunda 120 milyona yakın izlenme rakamına ulaştı. Oldukça beğenilen rap şarkının yanı sıra videoklip ve klip oyuncuları da merak konusu oldu. Peki Ben Fero – Demet Akalın klibinde oynayanlar kim? Ben Fero – Demet Akalın klip oyuncuları hakkındaki yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Ben Fero – Demet Akalın Klibi Oyuncuları

Ben Fero – Demet Akalın klibi gerek oyuncu kadrosunun zenginliği gerekse de klipte yer alan bazı sahneler dolayısıyla oldukça dikkat çekiyor. Klibi yorumlayanların bir kısmı çok beğenirken önemli bir kitle de bilhassa yavru hayvanların oynatılmasından rahatsız olmuş durumda. Yine de renkli bir videoklip olduğunu söylemek mümkün. Peki Ben Fero – Demet Akalın klibinde oynayanlar kim? Ben Fero – Demet Akalın klibi oyuncuları, resimleri ile birlikte sizler için listelendi.

Ana Oyuncu Kadrosu

Ben Fero – Demet Akalın klibi oyuncuları arasında kemik kadroyu; Demet Akalın, Berkcan Güven ve Pascal Nouma oluşturuyor. Ünlü popçu Demet Akalın’ı ve Beşiktaş ile özdeşleşmiş eski futbolcu Pascal Nouma’yı bilmeyeniniz yoktur sanırım. Berkcan Güven ise ünlü genç Youtuber’lardan biridir ve Ben Fero’nun arkadaşıdır.

Ben fero-Demet Akalın klibi

Ben Fero – Demet Akalın Klibindeki Diğer Oyuncular

Yukarıda da söylemiştik klibin zengin bir oyuncu kadrosu içerdiğini. Öyle ki Demet Akalın, Berkcan Güven ve Pascal Nouma dışında birçok oyuncu klipte boy gösterdi. Tek tek bakalım, Ben Fero – Demet Akalın klibinde kimler oynamış…

Nada Abdulla kimdir?

Ben Fero’nun Demet Akalın isimli klibinde oynayan Nada Abdulla; sahne kostüm tasarımı ve moda tasarımı alanında çalışmalar yapmaktadır. Nada Abdulla instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Alper Çanakçı kimdir?

Hakkında çok az bilgi sahibi olduğumuz Alper Çanakçı, Türkiye’nin ilk ve tek kaykay takımı olan “Vans Türkiye” oyuncularından biridir. Alper Çanakçı instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Chaimae Doumane kimdir?

Ben Fero – Demet Akalın klibi oyuncuları arasında yer alan Chaimae Doumane, bir cast ajansına kayıtlı olmakla birlikte oyunculuk yapmaktadır. Chaimae Doumane instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Özgürcan Göktepe kimdir?

Özgürcan Göktepe hakkında maalesef ki bilgiye ulaşamadık. Yine de rap müziğe ilgi duyduğunu ve video, fotoğraf, ürün çekimi vb. işler üzerine faaliyet gösteren horseboxstudio adlı işletmenin kurucusu olduğunu öğrendik. Özgürcan Göktepe instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

İlkim Temur kimdir?

Ben Fero – Demet Akalın klibinde sergilediği figürlerle dikkat çeken İlkim Temur, dans üzerine eğitim almıştır ve bu alanda çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda model de olan İlkim Temur’un instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Deniz Güvenli kimdir?

Ben Fero – Demet Akalın klibinde oynayan Deniz Güvenli, Pırıl Ece Özcan ve Batuhan Kızıltoprak hakkında maalesef ki bir bilgi edinemedik. Bilgisi olanlar alttaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirler.

Nada Abdulla, Deniz Güvenli, Chaimae Doumane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir