Genel

Bosch Marka Tüm Ürünler İçin Ümraniye Servis Hizmeti Veriliyor

Beyaz eşya arıza ve bakım onarım çalışmaları kapsamında her türlü elektronik cihazın bakım, onarım ve arıza tespit sorunları Bosch Servis Ümraniye kapsamında giderilmektedir. Kaliteli bir hizmet sunarak alanında yetkili uzman kişiler tarafından sağlanan bakım onarım işlemleri cihazların daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması İçin oldukça önemli olan bir durum olarak dikkat çekmektedir.

Kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve daha birçok elektronik cihazın bakımını sağlanmakla birlikte montaj dahil birçok işlem yapılmaktadır. Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, hızlı, kaliteli ve öncü bir hizmet sunan Bosch servisleri tüm elektronik cihazların bakım, onarım ve arıza tespit işlemlerini hizmet olarak sunmaktadır. Bosch Servisleri elektronik cihazların bakım ve onarım çalışmalarını büyük ölçüde yerinde yapan ve özel servis merkezi olarak kaliteli bir hizmet sunan içeriğe sahiptir.

 

Bosch Servis Çalışmaları Ve Kalite Güvencesi

1) Herhangi bir arıza durumunun bilgilendirilmesi noktasında arıza çözüm merkezi devreye girmektedir.
2) Beyaz eşya teknik servis alanında uzman ve yetkili kişilerce kaliteli ve hızlı şekilde yapılmaktadır.
3) Problemin tam olarak anlaşılması ve tespit edilmesi noktasında bazı durumlarda uzman teknik servise haber verdiği anda uzman teknik servis ile birkaç kontrol yapılmaktadır.
4) Problemin telefon ile anlaşılmadığı noktada uzman teknik servis yedek parça ve onarım ekipmanları ile cihazın yerinde onarılması İçin harekete geçmektedir.
5) Bosch servis Ümraniye tüm elektronik cihazların bakım onarım ve montaj çalışmalarını kaliteli bir hizmet ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir