Gel de GICIK olma,  Spiker Abi

Çukur Dizisi, Emrah Komiserin Diziye Giriş Sahnesi

Merhaba değerli ziyaretçilerim… Bu yazıyı kaleme aldığım, daha doğrusu yazıyı yazmak için laptop klavyesini kullandığım dakikalarda ÇUKUR dizisinin 17. bölümünü izliyordum. Lafı fazla da uzatmadan canlı canlı konuyu size aktarmak istiyorum;

Komiser Emrah’ın Çukur’a Giriş Sahnesi

Saatler 22:28’i gösterirken daha önce de fragmanlarda gösterilen ve yazılı medyada haberi yapılan komiser Emrah’ın Çukur’a giriş sahnesine an be an şahit oldum. Aslında komiser Emrah’ın Çukur dizisine girişi çok da umrumda değil! Benim takıldığım nokta, uzun zamandır kaleme almak istediğim Türk dizi ve filmlerindeki AŞIRI UYDURUK patlama/yangın sahnelerine bir kez daha şahit olmamdı. Komiser Emrah Çukur’a giriş sahnesinde, bombaatar özellikli bir silah ile arabayı nişan alıyor ve silahı ateşliyor. Yani böyle komedi bir patlama sahnesi olamaz! Allah aşkına bırakın bu işleri… Tamam, alt tarafı dizidir deyip geçeceğiz ama böylesine reytinglere sahip ve açık ara günün en çok izlenen yapımı olan bir diziye böylesine berbat bir patlama sahnesi yakışıyor mu?

Hadi bu sahneyi siz de izleyin ve haklı olup olmadığım konusunda yorumlarınızı iletin. Ne derseniz kabûlümdür ama hak vereceğinize de yürekten inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir