Kimdir-Nedir?,  Spiker Abi

Defacto Studio Reklamında Oynayanlar Kim?

Tv reklamlarındaki payına bakıldığında kuşkusuz ki tekstil sektörünün yüksek bir ağırlığa sahip olduğunu söylemek mümkün. Nitekim bunun en büyük nedeni de sektördeki markalar arasında oluşan rekabetin ileri seviyelere ulaşması… Sanırım sizin de gözünüze çarpmıştır; LC Waikiki, Koton ve Defacto reklamları… Bahse konu tekstil firmaları arasında öylesine yoğun bir rekabet var ki reklamlarda oynatılan oyuncuların popülerliğinden de kolayca anlayabiliyoruz bunu. İşte onlardan bir tanesi de henüz yeni yayına giren Defacto Studio Reklamı… Peki Defacto Studio reklamında oynayanlar kim, Defacto Studio Reklamında hangi ünlüler oynuyor?

Defacto Studio Reklamı Oyuncuları

Defacto Studio Reklam Klibinde Oynayanlar Kim?

Geçtiğimiz yılki reklam klibinde, “Cuk Oturur Mükemmel Durur” sloganını benimseyen Defacto; bu sefer “Havalı ve Biraz Fazla Rahatız” diyerek Defacto Studio konseptiyle karşımıza çıktı. Ee tabi oyuncular da oldukça etki edecek tarzda bu konsept tanıtımı için. Nitekim Defacto Studio reklamında oynayanlar oldukça popüler ve yakından tanıdığımız isimler. Reklamlarında birçok ünlü ismi oynatan Defacto, bu sefer Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli ile İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı Aslı Enver’i buluşturmuş. Sloganıyla uyumlu, oldukça güzel bir reklam filmi olmakla birlikte oyunculuklarını konuşturan Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli reklama sempatiklik kazandırmış.

Defacto Studio Reklamında Oynayan Ünlüler

Defacto Studio Reklam Müziği

2018 Defacto Studio reklam müziği de en az oyuncular kadar ilgi çekmiş durumda. Arka fonda yer alan müziği araştırdığımızda; Deeperise takma isimli müzisyen Mesut Yılmaz’ın Raf isimli şarkısına ait olduğunu görmekteyiz. İlgili video klip 2017 mayıs ayında yayına girmiş ve Jabbar takma adlı Mücahit Turan’da eşlik etmiştir şarkıya…

Defacto Studio reklam müziğinin orijinal videoklibi aşağıda yer alıyor;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir