Genel

Electrolux Servis Beykoz

Electrolux, standartların çok üzerinde konsepte sahip tasarladığı teknoloji ürünleriyle yarattığı farkı göstermeyi başaran markadır. Elektrik süpürgelerinde geçmişten günümüze kadar sunduğu ürün yelpazesini özellikle günümüz döneminde son derece geliştirmeyi başarmıştır. Toz çekme performansıyla beraber sahip olduğu yüksek emiş gücü ve aynı zamanda buna ek olarak üst düzey kullanım özellikleriyle ön planda. Tasarımının gelişmiş düzeyde bulunabiliyor olmasının ayrıcalığını ilk kullanımdan itibaren fark ettirmeyi başaran yapısıyla beklentileri karşılar seviyededir. İhtiyaçlara yanıt vermeyi başaran özel markalardan birisi olmasıyla Electrolux süpürgeleri her an en iyi standartları sunmaktadır.

 

Electrolux Servis İstanbul – 444 78 56 Hemen ARA!

Electrolux markasına sahip olan kullanıcıların yaşadığı teknik sorunlar, üstün teknik servis desteği sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Beykoz’da bulunan Electrolux Servis Beykoz hizmeti, bölge dahilindeki tüm electrolux kullanıcıları için en iyi standartlara sahip hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Teknik servis sayesinde Electrolux süpürgelerinizde yaşayabileceğiniz elektriksel veya donanımsal sorunlara hızlı ve etkili çözümler sunulabilmektedir. Böylece yeni bir elektrik süpürgesi almak yerine hali hazırdaki ürününüzü daha uzun süre kullanma imkanı elde edebilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir