Ekonomi

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka Hangisi?

Ani gelişen nakit ihtiyaçları karşılamanın en kolay ve hızlı yolu bankaların sunduğu ihtiyaç kredisidir. Ülkemizde bulunan tüm bankalar ihtiyaç kredisi vermekte olup, genellikle 48 aya varan vade ile gerçekleştirilen bu kredilerin ortalama faiz oranı ise %1,30 ile %1,40 arasında değişiklik göstermektedir. Çoğu banka ihtiyaç kredisi verirken kefil istemese de mutlaka gelir belgesi istemektedir, İnternet veya mobil üzerinden de hızlı bir şekil ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi çeşidini almak istiyorsanız öncelikli olarak bankaların verdiği faiz oranlarını detaylı bir şekilde incelemelisiniz, bankalar vade oranı ve kredi faiz miktarları değişiklik gösterdiği gibi dosya masrafları ve diğer ek ödemelerde her bankaya göre farklı olabiliyor. Bu şartları göz önünde bulundurarak sizlere en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları listeledik, işte kredi çekmeden önce mutlaka incelemeniz gereken ve uygun faizli 5 banka.

 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

1916 yılından bu yana Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi bankası olan Ziraat Bankası, vatandaşlara sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında uyguladığı %0,47’lik faiz ile 48 aya varan vade imkanı sunuyor. Bu kredi hakkında detaylı bilgiler ise şu şekilde;

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

– Şubeler

– Mobil Bankacılık

– İnternet

– Çağrı Merkezi

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Belgeler

– Başvuru Formu

– Nüfus Cüzdanı

– Gelir Belgesi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplamak için tıklayın

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası %0,57’den başlayan faiz oranları ve ‘anında kredi’ sloganı ile sunduğu bu ihtiyaç kredisi ile sağlıktan eğitime, tüm nakit ihtiyaçlarınız için size kredi imkanı sağlıyor. 48 aya varan vade seçeneği ile bütçenizi sarsmadan kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Örneğin 1.000 TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödemesi 11.266,44 TL olacaktır.

İş Bankası İhtiyaç kredisi Başvuru Yolları

– Şubeler

– Mobil

– İnternet Bankacılığı

İş Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Belgeleri

– Nüfus Cüzdanı

– İkametgah Belgesi

– Gelir Durumunu Gösteren Belge

İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları için tıklayın

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en çok müşterisine sahip olan bankaların başında gelen Garanti Bankası %1,39’dan* başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Faiz oranı diğer iki bankaya göre yüksek olsa da bir çok kişi Garanti Bankasını tercih ediyor.

Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapabileceğiniz Garanti Bankası ihtiyaç kredisine CEP bankacılığı ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

* %1,39’luk faiz oranı sadece 48 aylık vadeler için geçerlidir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi hesaplaması için tıklayın

Yukarıda yer alan faiz oranları ve bilgiler www.hizlinakitkredi.net adresinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir