Genel

Fakir Servis – 444 78 56

İstanbul Fakir Servisi, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Fakir markalı süpürge ve halı yıkama makinelerinizin her türlü bakım, onarım ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli teknik personelleri ile İstanbul genelinde Fakir servisi vermektedir. 444 78 56 numaralı çağrı merkezi üzerinden İstanbul fakir servisi müşteri temsilcisini arayarak şikayetinizi iletebilir ve gerekliyse servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Fakir Servis Süreci Nasıl İşliyor

Tamir gerektiren elektrikli süpürgeler ve halı yıkama makineleriniz profesyonel ekiplerce sizden teslim alınarak, öncelikle arızanın ne olduğu tespit edilir. Çıkması muhtemel olan masraf ve nasıl bir yol izleneceği konusunda teknik ekip tarafından tarafınıza gerekli bilgiler iletilir. Sonrasında kararınıza göre işlem gerektiren eşya servise alınarak gerekli tamir işlemi yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra bir çok testten geçirilen ürün size teslim edilir ve olası çıkabilecek aksaklıkların önüne geçilmiş olur. Tekrar getirilerek kurulumu yapıldıktan sonra servis hizmeti tamamlanmış olur.

Fakir Servis olarak gerçekleştirilen servis hizmetleri için bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi vererek uygun fiyatlarla en kaliteli hizmet verilmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli teknik ekiple her geçen gün büyümekte olan servis ağımız haftanın yedi günü tam donanımlı araçlarımızla hizmet veriilmektedir. Oluşan tüm arızalar ve servis talepleri aynı gün içinde değerlendirerek çözüme dönük çalışmalar başlatılmaktadır. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü bir servis olmak için çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir