Nasıl Yapılır?

Instagram Takipçi Satın Al İşlemi Sonrası Nasıl Satış Yapılır?

Birçok kişi instagram takipçi satın al işlemi sonrasında, ticari profilinden satış yaparak para kazanmak istiyor. Fakat instagramda nasıl satış yapılır bilmiyor, detaylar bu yazımızda. Artık siz de instagram takipçi satın alıp para kazanabilirsiniz.

Dünyanın en çok kullanılan ve milyarca kişinin her gün ziyaret ettiği Instagram uygulaması bireysel kullanıcılar ile birlikte işletme hesaplarının da vazgeçemediği uygulamalar arasında yer alıyor. E-ticarette yeni akım olan sosyal medya büyük bir satın alma gücü oluşturuyor. Bu Pazar içerisinde yer almak isteyen bireyler veya işletmeler için nasıl satış yapabileceğiniz konusunda püf noktaları sunmak istiyoruz.

 

Güven Duygusunu Vermelisiniz

İnternet üzerinden alışveriş yapacak olan kişilerin öncelikli olarak dikkat ettikleri nokta şüphesiz ki karşı tarafa olan güvenidir. Bu konuda iki farklı seçenek ile ilerlemelisiniz. Eğer bireysel olarak satış gerçekleştiriyorsanız kendinize veya ürünlerinize ait fotoğraflara, el yapımı ise bu emekleri gerçekleştirdiğiniz anlardan videolara profilinizde yer vermelisiniz. Eğer kurumsal bir firma olarak Instagram üzerinden satış gerçekleştiriyorsanız doğrulanmış hesap ile birlikte adres ve iletişim bilgilerinizin eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz.

Güven kazanmanın bir diğer yöntemi ise satın alma işlemlerinin sonra kullanıcılarınız ile iletişime geçmek ve alışveriş ile ilgili yorumlarını almaktır. Özellikle kargo teslimatlarında güzel duygu ve düşünceler diğer satın alacak olan müşterilere güven vermektedir.

 

Takipçilerinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Instagram’da daha fazla satış yapmanın altın kuralı şüphesiz ki daha çok takipçiye sahip olmaktır. Bu aşamada en etkili yöntem tabii ki instagram bloggerlarından destek almaktır. Örnek vermemiz gerekir ise bayan eşarp ve şal satışı gerçekleştiriyorsanız fenomen bayanlardan destek almalısınız. Bu noktada en etkili takipçi alma yöntemi onlara ücretsiz şekilde ürünlerinizden göndermeniz ve sizin tanıtımınızı yapmasını istemenizdir. Bu noktada özellikle bayanlar fenomen hesapların önerilerini dikkate almaktadır ve potansiyel müşteri olarak sizleri takip etmektedir.

 

Instagram Takipçi Satın Al İşlemi

Eğer instagram takipçi satın almak istiyorsanız aradığınızda birçok site ve sayfa görmüşsünüzdür. Fakat hangileri güvenli ve hızlı şekilde instagram takipçi sağlıyor denemeden bilmek zor. Biz bazı siteleri denedik ve instagram takipçi konusunda uzman siteleri sizin için seçtik.

 

Instakip.com Sitesinden Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram takipçi konusunda en eski site olan instakip.com senelerdir müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Dilerseniz online ödeme dilerseniz de havale ile instagram takipçi satın al işlemi yapabilmeniz mümkün.

Instakip sitesinde takipçilerin kalitesi ve ne zaman gönderileceği hakkında güncel bilgiler mevcut. Ayrıca ana sayfasında instagram hakkındaki son gelişmeleri ve profilinizi geliştirmeniz için yapabileceğiniz bazı ipuçları bulunmaktadır.

 

 

Takipci.com.tr Sitesinden Takipçi Satın Alma

Bu site de uzun yıllardı takipçi satın al işlemi yapabilen bir diğer sitedir. Kalitesini alan adından da anlamak mümkündür. Dilediğiniz platformda takipçi satın al işlemi yapabileceğiniz bu sitede yine güncel sosyal medya haberlerinin yanı sıra twitter takipçi, instagram takipçi ve beğeni satın alma yapabileceğiniz alt sayfalar bulunmaktadır. Dilediğiniz hizmeti kaliteli bir biçimde bu siteden alabilirsiniz.

 

 

Anket ve Hikâye Özelliğini Kullanmak

Anket ve hikâye özelliği Instagram üzerinden satış yapacak olan bireylerin ve şirketlerin en aktif olması gereken yer oluyor. Her zaman ve sürekli olarak yeni hikayeler ile kullanıcıların sizi görmesini sağlamalısınız. Bu noktada anketlerde eğlenceli sorular sormak, ürün yorumları almak ve kendinizi geliştirerek satış odaklı olmanızı sağlayacaktır. Hikâye bölümünde bağlantı ekleme özelliğiniz bulunan bir profile sahipseniz bu alanı kullanarak internet sitenize yönlendirmeler gerçekleştirerek satışları arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir