Teknoloji

İnternetten Müzik Nasıl İndirilir

Teknoloji çağında yaşıyoruz ve herkes akıllı telefonlar, tabletler gibi taşınabilir küçük bilgisayarlara sahip. Yakın geçmişte müzik indirme sadece masaüstü bilgisayar ve notebook ile yapılırken şu an tablet, akıllı telefon, bilgisayar hiç fark etmez Tubidy ile video seyredebilirsiniz, müzik dinleyebilirsiniz ve müziğin keyfini her yerde çıkabilirsiniz.

Bilgisayar, telefon, tablet gibi tüm cihazlarda dowland etme (indirme işlemi) yapılabilir. Sonra da işe giderken, yürürken, spor yaparken istediğiniz mekanda dinleyebilirsiniz. Nasıl müzik indirme yapabilirim? Her cihazda çalışır mı? Önce arama motorlarından müzik indirime programı aratıp, siteye giriş yapacaksınız. Çoğu müzik indirme programı ile çalışan site aynı mantıkla işler ve müzik indirmeniz çok kolaydır. Sırasıyla şu işlemleri yaparsanız müzik indirme işleminiz başarılı olacaktır :

– Önce sevdiğiniz şarkıyı seçip sitenin üst kısmında bulunan arama motoru (search) kısmına şarkının ismini veya sanatçının ismini yazabilirsiniz.

– Eğer şarkının ismini tam bilmiyorsanız, aynı isimli başka şarkılarda varsa ya da sanatçı ismini yazdıysanız arama yaptığınız bölümün altında sizler için bir liste oluşacak.

– Tek bir şarkı seçeneği çıkmadıysa listeden sizin istediğiniz şarkıyı tıklayıp açacaksınız. Açtığınızda sizin istediğiniz parça olduğundan emin olmak için önce dinleyebilirsiniz.

– İsterseniz online olarak şarkıyı dinleyebilir ya da isterseniz internet erişiminin olmadığı yerlerde dinlemek için cihazınıza yükleyebilirsiniz.

– Şarkıyı açtığınız yerde bulunan MP3 İndir, dowland, müzik indir gibi butonlar göreceksiniz. Bu butona basın ve sonra hangi cihaz üzerinden işlem yapıyorsanız müzik indirme işleminin sonlanmasını bekleyin.

– Daha sonra keyifle sevdiğiniz parçayı her yerde istediğiniz zaman dinleyin. Tubidy birçok müzik ve video arşivi bulunan siteye göre çok daha fazla alternatifi bulunan ve geniş bir arşive sahip bir sitedir. Aradığınız müziği ve videoyu bulamamanız bu sitede imkansız. Üstelik online izlerken veya dinlerken kesintiye uğramazsınız.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tubidy.mobi

Tubidy İndir

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir