Genel

İstanbul Airfel Klima Servisi

Bilindiği üzere Airfel, klima ve kombi alanında isim yapmış markalardan biridir. İleri iklim teknolojileri sloganıyla hareket eden marka, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gelişen teknolojiyi tüm ürünlerine yansıtmaktadır. Tüm elektrik-elektronik aksamlı eşyalarda olduğu gibi kombi ve klimalarda da bazı arızalar baş göstermektedir. İstanbul Airfel servis de bu konuda verdiği hizmetleri şu şekilde özetlemektedir;

İstanbul Airfel Servis ev veya iş yerlerinde kullanılan tüm klimalarda teknik servis sağlanmaktadır. Deneyimli kadrosu ve güler yüzlü personeli ile birlikte en güzel şekilde hizmet sunmaktadır. 24 saat dilediğini zaman açık bulabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden dilediğiniz zaman Airfel servise ulaşabilirsiniz. Hizmette sınır tanımamaktadırlar. Türkiye’nin birçok semtinde servis merkezleri vardır. İnsanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için tüm imkânlarla anlayışlı bir şekilde hizmet vermektedirler. İstanbul Ümraniye ilçesinde diledikleri zaman klima arızası olduğu zaman buraya başvurulması gerekmektedir.

Ümraniye Airfel Servisi ile karşılaştığınız tüm sorunlara anında yardımınıza koşmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saati teknik servis hizmeti verilmektedir. Müşteri daima veli nimettir Bu yüzden veli nimetlere en güzel hizmet verilmelidir. Kaliteli ve çok hızlı bir şekilde yardıma koşmaktayız. Arayan herkesin isteklerine anında ulaşmaktayız. Daima garantili çalışılmaktadır. Teknik servisten yararlanmak için çağrı merkezinden ya da numaranızı bırakarak size dönüş yapılabilir. Her türlü sorulara cevap bulabilirsiniz. Büyük bir özveri içerisinde uzman personelimiz ile birlikte hizmet sunmaktayız.

Airfel servis bazı bölgelerinde rahatça ulaşılabilecek bayilikler vardır. Kesinlikle yetkili bayi değiliz. Özel servis hizmeti sağlamaktayız. Orijinal yedek parçaları ile kaliteyi sağlamaktayız. Servis sağladığımız klima ürününe her an hizmet vermekteyiz. Sadece kombi üzerine servis sağlanmaktadır. Kaliteli hizmeti daima yakalayacaksınız. Dilediğiniz zaman 444 7 404 numaradan bize her daim ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir