Genel

İstanbul Buderus Teknik Servis

Dünyanın önemli kombi markalarından biri olan Buderus, şimdi Türkiye’de de hizmet vermektedir. Türkiye’de yeni bir kombi firması olan Buderus, yüksek kullanıcı sayılarına ulaşmaktadır. Her kombide olduğu gibi Buderus marka kombinin de yıllık olarak periyodik bakımlarını yaptırdığınızda kullanım ömrü oldukça artmaktadır. Fakat bunun yanı sıra yardımına başvurduğunuz teknik servis ekibi de bu yeni Türkiye’ye girmiş olan firmanın ürünlerinde uzman ve tecrübeli olmalıdır.

 

Özel Buderus Teknik Servis : 444 78 56

Türkiye’ye her ne kadar yeni de girmiş olsa bu marka kombilerde uzman ve deneyimli kadrosuyla İstanbul’da hizmet veren bir özel servis merkezi olan İstanbul Buderus servis firması Buderus servisinde Türkiye’deki en iyi firmalardan bir tanesidir. Uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine evinizin ya da iş yerinizin adresini vermeniz yeterlidir. Sizin İstanbul’daki konumunuza en yakın teknik servis ekibi sizlere hızla ulaşmaktadır.

Firmadan gelen teknik servis ekibi öncelikle bir arıza durumu olmaması adına özel cihazlarıyla çeşitli ölçümler yapmaktadır. Herhangi bir arıza ile karşılaşılırsa sizin de onayınız alınarak tamir işlemleri başlamaktadır. Tamir işlemi gerçekleştikten sonra klasik bakım işlemi gerçekleştirilir. Ve kombiniz kullanılmaya hazır bir şekilde sizlerin kullanımına sunulur. Firma yaptığı işe çok güvenmektedir. Ve bu sebepten sizlere bir yıl boyunca geçerli işçilik ve eğer değişen parça varsa parça garantisi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir