Genel

İstanbul Rowenta Servisi Her Zaman Hizmetinizde

Rowenta dünyanın her yerinde kullanılan bir elektrikli eşya markası. Özellikle Rowenta marka elektrikli süpürgeler çok uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. Ancak bazen yanlış kullanım gibi etkenler, bu cihazların beklenenden daha evvel bozulmalarına yol açıyor. İstanbul’da hizmet veren Rowenta Teknik Servisi de tam da bu noktada devreye giriyor ve hizmet anlayışlarını şu şekilde özetliyor;

Rowenta marka süpürgelerinizin ya da elektronik diğer cihazlarınızın arızalanması, yeni bir elektronik masrafına gireceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü bizler yılların deneyimini uzman bir ekip ile birleştiriyor ve sizlere üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Arızaya ilişkin daha önce görüştüğünüz servislerin başarısız girişimlerini unutun. Çünkü bizler tecrübede olduğu kadar teçhizat ve donanımda da son teknolojileri kullanıyoruz.

Firmamız yalnızca Rowenta marka ürünlerin arızaları ile değil, dünya markası pek çok ürünün sorunu ile de ilgileniyor. Sıfır eşya masrafına girmeden önce, eski eşyanızı yeniden kazanmayı deneyebilirsiniz. Hatta sorun parça değişimi olsa dahi, kaliteden ödün vermiyoruz. Orijinal parçalar ile onardığımız süpürgelerinizi uzun süre daha sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Rowenta Servisi olarak, diğer servislerden farkımı her zaman hızlı hareket ediyor olmamız ev eşsiz bir deneyime sahip olmamızdır. Bunun yanı sıra bünyemizde çalışan her personelimiz teknik arızalar konusunda bir eğitimden de geçmekte. Usta kadromuz ise en zorlu arızaların dahi üstesinden gelebilecek uzmanlığa sahip. Sizler de yeni bir süpürge almadan önce bizleri muhakkak arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir