Genel

İzmir’in Özel Toshiba Servisi Her Zaman Yanınızda!

Toshiba markasının teknoloji alanında ne kadar yenilikçi ve piyasaya hakim bir marka olduğunu belirmeye gerek yok sanırım. Özellikle son yıllarda klima alanında kaliteli ürünler çıkaran Toshiba, kullanıcılarını da memnun ediyor. İzmir’de faaliyet gösteren ve Toshiba marka klima kullanan bir firma da Toshiba klimalar ve servisleri hakkında şu açıklamaları yapıyor;

Toshiba marka ticari klimaları firmamızda kullanıyoruz ve yıllardır hizmet aldığımız bu ürünler sayesinde daha kaliteli hizmet alıyoruz ancak geçtiğimiz günlerde yaşadığımız sorun yüzünden sıkıntı yaşadığımızı da belirtmem gerekiyor. Personel sorunu çözmek için uğraş verdi ancak küçük müdahaleler ile sorun çözülebilecek gibi değildi ve bu büyük klimalardan iyi anlayan bir firmadan hizmet almak gerekiyordu.

Bu anlamda hizmet alabileceğimiz kaliteli bir firma aramaya başladık ve İzmir Toshiba Servisi firmasına ulaştık. İnternet teknolojisini diğer firmalara göre çok daha iyi kullanan bu firmaya çağrı merkezi aracılığı ile ulaşmayı tercih ettik. Özel bir numara ile hizmet veren firma kullanıcı yorumları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Websitelerinde yer alan telefonu sizlere de öneriyorum çünkü firmadan aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık ve ürünlerimizi de kusursuz bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

İzmir Toshiba Servisi çalışanları bu kocaman klimalar için elinden gelenin çok daha fazlasını yaptı ve diğer firmalarda olduğu gibi ürünü değiştirin klişesinin yerine ürün üzerinde detaylı incelemeler yaparak sorunu çözmeye çalıştılar.

İzmir Toshiba Servis firmasından dilediğiniz gün hizmet alabiliyorsunuz ve hafta sonu da hizmet veriyor olmaları özellikle büyük şirketler için oldukça önemli ve alacağınız hizmet doğrultusunda bir de işçilik ve yedek parça garantisi sunuyorlar, bu da karşılıklı güven adına önemli bir hamle diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir