Genel

LG Servis Merkezi İzmir

Farklı teknolojik ürün gruplarında lider üreticilerden birisi olan LG markası, tüm Türkiye’de birbirinden kaliteli cihazlarıyla tanınmaktadır. Bilgisayar ve ekran çözümlerinin yanı sıra son dönemlerde beyaz eşyalar ve televizyon gibi ürün gruplarında da satış rakamlarını yükselten LG, özellikle İzmir bölgesinde en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. LG ürünleri dayanıklı, uzun yıllar arızalanmadan çalışabilen ve şık ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaman içerisinde LG marka ürünler de kullanıma ve eskimeye paralel olarak arızalanabilir ve performanslarında azalma meydana gelebilir.

İzmir’de faaliyet gösteren servis firmalarından LG servis İzmir , hizmetleriyle tüm İzmir bölgesindeki LG beyaz eşyalar ve televizyon grubu ürünlerin tamir ve bakım işlemlerini yürütmektedir. LG buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda ve LG televizyonlarda üstün bir deneyime sahip olan LG servis İzmir ekibi, bu bölgedeki tüm servis ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde bir hizmete imza atmaktadır. Konusunda uzman personellere sahip olan firma, tüm LG ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerinde titiz bir çalışmanın yanı sıra hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktadır. LG ürünleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve uzun saatlere varan servis tecrübesi bulunan firma servis ekipleri, cihazlarınızın ilk günkü performansına dönmesi sağlamak için detaylı bir tamir süreci gerçekleştirecektir.

444 78 56 numaralı telefon aracılığıyla LG servis İzmir ekiplerine ulaşabilir, tüm arızalarınıza kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramanızın ardından ilgili servis ekipleri İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa süre içerisinde adresinize gelerek tamir işleminizi başlatacaktır.

Web: http://www.lgservisizmir.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir