Genel

LG Servis

5 Ocak 1947 tarihinde Güney Kore’nin Seul şehrinde kurulan LG Elektronik, bugün dünyanın en büyük elektronik firmaları arasında kabul ediliyor. Firmanın ürün gamında; televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, cep telefonu gibi ürünler bulunuyor. LG özel elektronik servisi olarak İstanbul’da hizmet veren LG servis de markanın televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesine gibi ürünlerine sahip olan tüketicilere kısa sürede hızlı çözümler sunuyor.

Çok farklı modellerde son sistem televizyonları, buzdolabı ve bulaşık makinesi olan LG markanın, modeli ne olursa olsun tüm ürünlerinde yedek parçalarını bu özel serviste bulabilmek mümkün. 444 78 56 telefon numarasını İstanbul’da yaşayanlar sorunu yaşadıkları an aradıklarında en kısa zamanda elektronik cihazlarının problemlerinin giderilmesi noktasında servis alabiliyorlar. Alanında eğitimli ve donanımlı geniş bir personel kadrosu olan firma, sorunun çözümüne odaklı çalışan bir firma, İstanbul’un hangi semtinde olunursa olunsun hizmet veriyor.

Öncelikle LG servis ürünün özelliğine göre bu alanda uzman ve eğitimli bir servis personeli yönlendirerek sorununun kaynağının bulunmasını sağlıyor. Gerekiyor ise parça değişimine gidiliyor ve parça değişimi de yapıldıktan sonra tekrar bulaşık makinesi, buzdolabı veya televizyon gerekli kontrollerden geçtikten sonra tam olarak çalıştığından emin olunduktan sonra müşteriye teslim ediliyor.

Firma verdiği hizmet sonrasında 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir ve verilen hizmet sonrası herhangi bir problem yaşanması durumunda hiçbir ek ücret almadan servis hizmeti sunmakta ve sorunun ivedilikle giderilmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir