Kimdir-Nedir?,  Spiker Abi

Bu Reklamın Etkisi de Tepkisi de Büyük Olur Ustaaa

Zaman zaman reklam filmleriyle ilgili yazılar paylaşarak karşınıza çıkıyorum. Bu içerikler bazen eleştiri dolu olurken kimi zaman da eğlence ve övgü barındırıyor. İşte o yazılardan biriyle daha huzurlarınızdayım. Bugünkü yazımda, “cuk oturdu” tabirine uyan ve reklam yüzüyle tam anlamıyla eşleşen bir sektör temsilcisinin reklam filminden bahsedeceğim; 2018 Loft reklamı…

 

2018 Loft Reklamında Oynayan Kim?

Tekstil sektörünün bilhassa jeans(kot pantolon) alanında önemli ağırlığa sahip markalarından biri olan Loft, henüz bir iki gün önce yayınladığı reklam filmi ile büyük sükse yapacağa benziyor. Neden mi? Öyle bir reklam yüzüyle anlaşmışlar ki “işte budur” demekten kendini geri alamıyor insan. Nitekim 2018 Loft reklamında oynayan güzel isim, hali hazırda oldukça popüler biri olmakla birlikte sektörün hitap etmek istediği yaş grubunu da tam 12’den vurmaya müsait. Yayınlanalı henüz iki gün geçmesine rağmen 1 milyona yakın izlenme elde eden Loft reklamı, sanırım en çok izlenme alan reklam filmi unvanını alacak. Biliyorum; 2018 Loft reklamında oynayan kim şeklinde bir başlık atmak bana da komik geldi ama biz gene de bilineni ilan edelim. Evet, Loft markasının 2018 reklam yüzü, henüz genç yaşına rağmen büyük bir ün yakalayan genç popçu Aleyna Tilki’den başkası değil…

2018 Loft Reklamında Oynayan Kim

Son dönemde kendinden oldukça fazla söz ettiren, şarkıları ve klipleri youtube platformunda milyonlarca dinlenip izlenen  Aleyna Tilki, 2018 Loft reklamında da tarzını olduğu gibi yansıtmış. Aleyna Tilki’li Loft reklamının ayrıntılarına baktığımızda, şarkıcının “sen olsan bari” adlı klibinden esintiler görüyoruz. Bilhassa reklam klibinde görünen ayıcık, izleyenlerin ilk dikkatini çeken şeylerden biri… Güzel olan sadece Aleyna Tilki ve reklam klibi değil, fondaki müzik de oldukça hoş ve etkileyici. Peki 2018 Loft reklam müziği kime ait?

 

2018 Loft Reklam Müziği Nedir?

2018 Loft reklam klibi, sadece görsellik açısından değil reklam müziği bakımından da çok beğenildi. Peki 2018 Loft reklam müziği nedir ve kime aittir? İlgili müzik, son zamanların genç ve popüler aranjörü Emrah Karaduman’ın Bombarduman isimli albümündeki “Brave” isimli çalışmasına ait. İlgili müziği aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

Bir not… Şahsi kanaatime göre Loft büyük bir iş çıkardı bu reklam ile… Geri dönüşlerin çok çok iyi olacağını düşünmekle beraber rakamsal bazda ürün satışlarında ne denli bir artış yapacağını oldukça merak ediyorum. Siz ne dersiniz? Loft satışları patlar mı sizce de?

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir