Genel

Mitsubishi Klimalarınız Beykoz’da Bize Emanet

Hayatın her alanında sıkça karşılaşılan teknolojik cihazlardan birisi haline gelen klimalar yaz aylarında serinleme, kış aylarında ise ısınma ihtiyaçlarını karşıladığından yıl boyunca her zaman yüksek performansta bir kullanım potansiyeli taşır. Bu durumda her ne kadar Mitsubishi teknolojisini taşıyor olsa da klimalarda zaman içerisinde çeşitli arızalanmaların meydana gelebilmesine neden olabilmektedir. Mitsubishi Servis Beykoz merkezi de Mitsubishi markalı klima teknolojisini kullanan tüm kullanıcıların yaşadıkları sorunlarda her zaman yanlarında bulunuyor ve gerekli olan arıza onarım işlemlerini tamamen dünya standartlarına uygun biçimde gerçekleştiriyor.

Her zaman en güncel Mitsubishi klima teknolojisini yakından takip eden Mitsubishi Servis Beykoz merkezi, klimanızın mevcut sorunlarına dair hem teknik altyapımızın hazır olmasını hem de tüm teknik personellerimizin bu cihazlardaki sorunlara ilişkin olarak bilgi ve deneyim sahibi olmasını sağlıyor. Bu sayede de arızalı Mitsubishi klimanızın modeli en güncel teknolojiye sahip olsa dahi arızalanmasına ilişkin olarak yapılması gerekli olan servis müdahalelerini en yüksek kalite standartlarında gerçekleştirebiliyor. Üstelik cihazınızda gereklilik teşkil etmesi nedeni ile uygulamadığımız tüm arıza onarım müdahalelerine yönelik olarak 1 yıllık garanti veriyor.

Mitsubishi tamir servisi bu konudaki özgüvenini orijinal yedek parça, birinci sınıf kalitedeki ekipman ve tabii ki müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına bağlıyor. Dünya standartlarına uygun düzeydeki klima servisi hizmetlerini Kadıköy ilçesine getirdiğini belirten servis, 7 gün 24 saat hizmet sunma anlayışıyla iletişim numaraları yoluyla başvuru alabiliyor.

MİTSUBİSHİ BEYKOZ SERVİSLERİ LİSTESİ; http://www.klimamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir