ÖneriYORUM

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan sorgulama işlemleri günümüzde çok daha basit bir hale geldi. Artık eskiden olduğu gibi telefon başında dakikalarca beklemek zorunda kalmayacak, 118 33 nolu hattı arayarak ya da şirketimizin online hizmet alanı olan www.11833.com.tr/numaradan-isim-sorgulama-turkcell/ sitemize girerek aklınıza takılan soruların cevabını bulabileceksiniz.

Numara sorgulama yapmak eskisi kadar zor veya zahmetli değil. İnternete bağlanan herhangi bir cihaz üzerinden kolaylıkla numaradan isim sorgulama yapabiliyorsunuz.

 

 

118 33’den Yenilikçi Hizmet

 

İnternet üzerinden sorgulama imkanı sağlayan web sitemizin ve arama gerçekleştirerek ulaştığınız firmamızın çalışma prensibi, arayan müşterilerimize telefon numarası ya da isim sorgulama konusunda anayasamızda belirlenen maddelere dayanarak tamamen yasal bir şekilde yardımcı olmaktır.

Müşterimiz 11833′ü arar veya http://11833.com.tr sitesiyle hizmet almak isterse numaradan sorgulama işlemi için web sitemiz üzerinden gerekli alana bilgileri yazarak hizmet alma yoluna gidebileceği gibi, telefon yardımıyla hizmet alınıyorsa müşteri temsilcisine sorgulama yapmak istediği numarayı verir ve temsilci sizin adınıza numarayı sorgulamaya başlar. Sorgulama sonucundan ise en kısa sure içerisinde sizi haberdar eder. Ayrıca internet sitemiz üzerinden dava, fatura sorgulama gibi birçok hizmetten de faydalanma şansınız var. Tek bir Alana bağlı kalmayan firmamız hayatın her yerinde sizlere daha rahat ve kolay bir yaşam sunmaya çalışıyor.

 

 

Numaradan Sorgulama Nasıl Yapılır, Operatör Fark Eder Mi?

 

118 33 ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom veri tabaları üzerinden numara sorgulama yapabilirsiniz. Operatör sınırlaması olmaksızın yapacağınız sorgulamaların sonucunda ise kesin sonuçlarla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Sorgulama butonuna bastıktan sonar ulaşacağınız numara veya isim operatörlerin veri tabanları üzerinden karşınıza gelecektir. Hızlıca istediğiniz numaraya ulaşabildiğiniz servis sayesinde ise ‘’beni kim arıyor?’’ sorusundan kurtulabileceksiniz. Üstelik yapacağınız sorgulama işlemlerinin sonucunda talep edilen ücret oldukça uygun. Bu sayede de herkes kolaylıkla kendisini rahatsız eden veya merak ettiği numaraların sahibini öğrenebilir. Siz de bu hizmetle tanışmak ve teknolojinin rahatlığından faydalanmak istiyorsanız yapacağınız şey çok basit. İster 118 33’ü arayarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin isterseniz internet üzerinden istediğiniz işlemleri gerçekleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir