Kimdir-Nedir?

Oğuzhan Koç – Yaradana Yalvartma Klibinde Oynayan Kim?

BKM Mutfak Ekibi’nin yakışıklı ve komik oyuncularından biri olan Oğuzhan Koç, sadece oyunculuğuyla değil sesiyle de izleyiciler tarafından da tam not almıştı. Öyle ki müzik dünyasına da adım atan ve kısa sürede seslendirdiği şarkılarla fenomen haline gelen Oğuzhan Koç, büyük bir fan kitlesine erişti. Son olarak sinemada da boy gösteren yakışıklı oyuncu/şarkıcı, yakın arkadaşı İbrahim Büyükak ile rollerini paylaştığı Yol Arkadaşım filminde de önemli bir başarı elde etmişti. Toplamda iki milyondan fazla seyirci tarafından izlenen film oldukça beğenilmişti. Bugünlerde ise filmin devam serisi olan Yol Arkadaşım 2‘nin gösterime girmesi bekleniyor.

Yol Arkadaşım 2

Yol Arkadaşım 2 Film Müziği için Klip Çekildi…

Popçu Oğuzhan Koç, başrolünü oynadığı Yol Arkadaşım 2 film müziğini de kliplendirdi. Oğuzhan Koç’un, BKM Müzik etiketiyle yayınlanan “Yol Arkadaşım 2 Film Müziği” albümünde yer alan “Yaradana Yalvartma” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik platformu üzerinden izleyicisiyle buluştu. 25 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan klip, izleyiciler tarafından tam not aldı. Öyle ki henüz 5 gün geçmesine rağmen 2 milyona yaklaşan bir izlenme sayısına ulaştı.

Yaradana Yalvartma Klibinde Oynayan Oyuncu

Yaradana Yalvartma Klibinde Oynayan Kim

Yol Arkadaşım filminin ilk serisinde Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’a, güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu eşlik etmişti.  Devam serisi olan Yol arkadaşım 2 filminin de çekimleri tamamlandı ve 12 ekimde seyirciyle buluşacak. Peki yol arkadaşım 2 filminin başrol oyuncularından biri olan ve aynı zamanda Oğuzhan Koç – Yaradana Yalvartma klibinde oynayan güzel kadın kim? Elbette ki Ezgi Eyüboğlu… Nitekim Yaradana Yalvartma klibinde oynayan güzel oyuncu aynı zamanda filmin devam serisinde de Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile başrolleri paylaşıyor.

Bakalım devam serisi olan Yol Arkadaşım 2 filmi ne kadar beğenilecek ve kaç kişi tarafından izlenecek? 12 Ekim’de filmle ilgili yorumlar için burada olalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir