Genel

Özel Electrolux Servis Hizmetleri Nasıldır?

Electrolux servis hizmeti almak isteyen özel servis hizmetleri sitesinde yer alan telefonları arayabilir ve doğrudan iletişime geçebilir. Markanın birçok ürününde hizmet sağlanmakla beraber, başka markalarda da servis hizmeti sağlanmaktadır. Özel olarak kurulan son derece donanımlı yetkili merkezler, müşterilerin sorunlarını gidermek ve arıza yapan cihazın onarımını gerçekleştirmek için kuruldu ve uzun zamandır da bu alanda faaliyet gösteriyor. Çamaşır makinesi ve buzdolabı üretimi yapan birçok firmaya kıyasla, Electrolux çok daha fazla alıcı buluyor. Bunun en büyük sebebi ise, firmanın son derece uygun fiyatlardan satış yapması. Ancak tahmin edilebileceği gibi, teknik servise ihtiyaç duyan kişi sayısı da bir hayli fazla. Yetkili servisler de sizin için teknik hizmeti sağlıyor.

 

Nasıl Hizmet Alacağım?

Electrolux Servis hizmetinden faydalanmak isterseniz, bu konu ile ilgili yapmanız gereken birkaç şey bulunuyor. Bunların ilki, yetkili servis firmasını aramak ve sorunu basitçe anlatmak. Akabinde Yetkili çalışanlar tarafından size bilgi verilmekte ve evinize sorunu çözmek için bir usta ekibi gönderilmektedir.

Cihazı inceleyen servis ekibi, sorunun kaynağını tespit ettikten sonra onarım için uygun fiyatı belirlemekte, siz de buna onay verirseniz onarım başlamaktadır. Hizmet almak için siz de uzman ekipten destek alabilirsiniz. Tekrar sorun yaşamanızı engelleyecek yetkili ekipleri arayarak tamir işlemlerinizi bir an önce yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir