Genel

Özel İmmergas Kombi Bakım ve Onarım Servisi

Doğalgaz altyapısının her geçen gün daha geniş alanlara ulaşması ile birlikte kombi gibi profesyonel bir teknolojinin ısınma ve sıcak su ihtiyaçları konusunda sağladığı avantajlardan faydalanılabiliyor. Doğalgaz, elektrik ve su kaynaklarını kullanarak son derece ekonomik bir şekilde ısınma gerçekleştirebilmeye yardımcı olan kombilerde, İmmergas kalitesi fark yaratıyor.

Akıllı teknolojileri ile dikkatleri üzerine çeken İmmergas kombi cihazlarının yıllık periyodik bakımlarından, olası arızalarının onarımına kadar her konuda en yüksek kalitedeki servis hizmetleri İmmergas Servis merkezi tarafından sunuluyor.

İmmergas kombilerde görülebilen mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların kısa zaman dilimleri içerisinde çözümünün sağlanabilmesi amacı ile sadece deneyimli ve sertifikalı uzmanlar ile çalışmalar gerçekleştiriliyor.

İmmergas kombi teknolojisini yakından tanıyan ve aynı zamanda da olası arızalarına karşı en yeni modeller için dahi deneyim sahibi olan uzman özel İmmergas Servis teknikerleri ile cihazların kullanım ömrünün daha uzun olması sağlanıyor. Çünkü tüm arıza onarım müdahalelerinde cihazlardaki arızalı parçanın değişimi gerekli olması durumunda sadece orijinal yedek parçası ile yapılıyor.

Bu sayede dayanıksız yedek parçaların oluşturabilecek tekrarlayan arızaların tüketiciyi mağdur etmesinin önüne geçilebiliyor. Bu şekilde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını gerçekleştiren özel kombi servisi merkezinin hizmetlerine olan güveni çerçevesinde tüm çalışmaları için 1 yıllık da garanti desteğini kullanıcılarına sunuyor. Böylelikle tekrarlayan arızaların tüketiciye hem zaman hem de ek maliyetler açısından mağduriyetler teşkil etmesinin önüne geçilebiliyor.

Website: https://www.immergasservis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir