Genel

Özel İzmir Samsung Servis Hizmetleri

Bizler Güney Kore’nin dev markalarından Samsung’u sadece cep telefonuyla bilirken aslında Samsung’un beyaz eşya ve televizyon üretiminde de ismi ve etkinliği mevcuttur. Samsung aynı cep telefonlarında olduğu gibi televizyonlarında da son teknolojik ürünler kullanmaktadır. Yine aynı şekilde fonksiyonel ve uzun ömürlü bir televizyon üreten Samsung, ülkemizde de hemen hemen her ev ya da iş yerinde kullanılmaya başlamıştır. Her ne kadar Samsung kaliteli ve uzun ömürlü televizyonlar üretse de her teknolojik alette olduğu gibi bu markanın televizyonlarının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Fakat bu kullanım ömrünü arttırmak isterseniz eğer, çeşitli arızalarla karşılaştığınızda Samsung servisi olan ve işlerinde profesyonel bir teknik servis ekibine sahip olan bir merkezle görüşmeniz gerekir.

İzmir’de çok uzun zamandır hizmet veren ve bu marka televizyonlarda uzmanlığı ve tecrübesiyle müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde taşıyan İzmir Samsung Servis; tecrübeli, uzman ve genişleyen teknik servis ekibiyle sizlere daha önceden olduğu gibi şimdi de hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu özel servis merkezine ulaşmak için ise 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine açık adresinizi vermeniz yeterlidir. Siz açık adresinizi verdikten sonra çağrı merkezi yetkilisi sizin verdiğiniz adresinizin konumuna en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibini mümkün olabilecek en kısa sürede sizin evinize ya da iş yerinize ulaşımı gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir