Genel

Özel Profilo Servis Noktası

Bilindiği üzere dünyanın ve Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir beyaz eşya üreticilerinden biri olan Profilo, tüketicilerinin beğenilerini kazanmaktadır. İlerleyen ve sürekli gelişen teknoloji koşullarına ayak uydurmayı başaran markalardan biri olan Profilo, buzdolabında da çok iddialı bir şekilde ilerlemektedir.

Profilo’nun tercih edilme sebeplerinin başında yer alan cihazların sağlamlığı, ayrıca yaygın ve herkesçe talep edilen bir buzdolabı markası olmasıdır. Her ne kadar dayanıklı buzdolapları üretse de bir kullanım ömrü olduğundan dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir. Bu tür arızalarla karşılaşılması durumunda ilk yapılan şeylerden biri olan teknik servis çağırmaktır. Fakat teknik servis çağırırken işinde güvenilir ve tecrübeli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

İstanbul’da vizyonu müşteri memnuniyeti olan ve Profilo servisinde uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip firma bulmak çok güç olmasına rağmen İstanbul Profilo Servisi ekibi bu vizyonla yola çıkmıştır. Bu firmanın teknik ekibini evinize veya işyerinize çağırmak ise çok kolaydır. 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak adresinizi bildirmeniz yeterlidir.

İstanbul’daki konumunuza en yakın teknik servis ekibi çağrı merkezi aracılığıyla sizlere ulaşmaktadır. Bu firmanın diğer özel servis merkezlerinden farkı ise; size yani müşterilerine verdikleri hizmettin sonucunda memnun kalmanızı sağlamalarıdır. Bu servis size ek maliyet çıkarma çabasında olmayan nadir teknik servislerden biridir. Probleminize karşı sizlere çeşitli çözüm yolları sunarak sizin isteğiniz doğrultusunda probleminizin çözümünü gerçekleştirmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir