Genel

Özel Sharp Teknik Servis Hizmeti – 444 78 56

Sharp, dünyada LCD ekran kalitelisini kullanan ilk firmadır. Bu özellik sonradan diğer bütün televizyon üreten markalara yayılmış olsa da Sharp’ın televizyon sektöründe lider firmalardan bir tanesi olduğu gerçeğini değiştirmez. Sharp dünyada yayılmaya hala devam ederken Türkiye’de de çok fazla kullanıcı sayısına ulaşmaya başlamıştır. Sharp’ın Türkiye’de yayılmasıyla beraber Sharp servisleri de yayılmaya başlamıştır. Takdir edersiniz ki yeni yayılan bir firmada o markaya özel teknik servis ekibi bulunması çok zorken İstanbul’da eskiden beri bu sektörde olan uzman ve deneyimli teknik servis kadrosuyla hizmet veren İstanbul Sharp teknik servis firması sizlere yardım için hazır olarak beklemektedir.

 

İstanbul Sharp Teknik Servis

Bu firmaya ulaşmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ya da isterseniz özel servis merkezine kendiniz götürerek bu firmanın teknik servis kadrosuyla tanışabilirsiniz. Eğer teknik servis ekibinin gelip cihazını almasını isterseniz ön bir arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Sizin ayağınıza kadar gelen teknik servis ekibi için herhangi ek bir ücret alınmamaktadır. Ön arıza kaydı oluşturduktan sonra çağrı merkezi yetkilisine adresiniz verdiğiniz zaman sizin İstanbul’daki konumunuza en yakın olan teknik servis ekibi sizlere ulaşacaktır.

Bir özel servis merkezi olan firma, sizlere kötü niyetle hiçbir şekilde ek maliyet sunmadığı gibi arızanızın çözümüyle ilgili sizden hiçbir onay almadan tamir işlemi de gerçekleştirmemektedir. Ayrıca sizlere bir yıl boyunca geçerli işçilik ve parça garantisi de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir