Genel

Özel Siemens Servis İzmir’de Sizlerle!

Dünya çapında bilinirliğini kanıtlamış olan nadir firmalardan biri elbette Siemens’tir. Sektörde varlığını sürdüren ve dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Siemens; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi , elektrikli süpürge gibi alanlarda oldukça başarılıdır. Tüm bunların yanı sıra küçük ev aleti üretimi de gerçekleştirmektedir ancak Siemens marka ürünler kullanan kişiler dönem dönem belli arızalar ile karşılaşabilmektedir. Bu durumda da ürünlerinin onarımını yaptıracak firmalar ile iletişime geçmeye çalışılmaktadır. Ancak her firma kaliteli hizmet sunmamaktadır. Bu nedenle de müşteriler mağdur olmakta ve ürünlerinin kullanımını gerçekleştirilememektedir.

 

Özel Siemens Servis İzmir

İzmir genelinde Siemens marka ürünler kullanan ve sorun yaşayan müşteriler Siemens servis İzmir ile iletişime geçerek sorunlarının çözülmesini talep edebilmektedir. Siemens servis İzmir, Siemens marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ya da süpürge gibi beyaz eşyaların onarımı için faaliyet gösteren lider firmalardan biridir.

 

 

Nasıl Randevu Alabilirim?

Müşteriler Siemens servis İzmir ile iletişime geçebilmek için 444 78 56 nolu telefon numarasını arayabilmektedir. Müşteri hizmetleri ile karşılanan müşteriler hizmet yetkilileri ile görüşme sağlayabilmekte ve randevu talebi oluşturabilmektedir. Hizmet yetkilileri çok kısa sürede teknik servis ekiplerini müşterinin belirtmiş olduğu adresleri yönlendirmekte ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için tam destek sağlamaktadır.

Müşteri odaklı çalışan ve üstün hizmet kalitesi ile bilinen Siemens servis İzmir, İzmirli beyaz eşya kullanıcıları için adeta bir çözüm noktasıdır. Aynı zamanda firma 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir