Genel

Philips Servis Merkezi

Philips marka televizyon ve süpürge arızaları için İstanbul’da en güvenilir yardım merkezi Philips Servis olarak bilinmektedir. Yaşanan sorunların etkili ve profesyonel bir el tarafından çözülmesi arızanın ya da sorunun kökten halledilmesini sağlayacaktır. Bunun için öncelikle arızalanan ürünlerin rastgele bir tamirciye gösterilmesinden vazgeçilmelidir.

 

Philips Servis Televizyon Arızaları

Philips Servis televizyon arızaları konusunda yardım almak isteyenler, müşteri hizmetlerinden arıza kaydı oluşturmalıdır. Bırakılan arıza kaydı bilgisi teknik ekiplere ulaştırılarak ilgili adreste sorunun kaynağının belirlenmesi sağlanmaktadır. Ardından ise arızanın çözümü için belirlenmesi gereken çözüm yolu anlaşılmaktadır. Yaşanan teknik problemler bazen ufak bir tamir işlemi ile çözülmemekte, parça değişimi gerektirebilmektedir. Bu durumda problemin çözümü bazen uzun sürebilmektedir. Ancak sonradan daha büyük sorunlar yaşamamak adına bu sürede sabır gösterilirse televizyonların tekrar eski işlevine kavuştuğu görülmektedir.

 

Philips Servis Süpürge Arızaları

Philips Servis süpürge arızaları için de profesyonel teknik hizmet vermektedir. Yaşanan teknik problemlerin çözümü için aranabilecek olan Philips servisi numarası 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Temizlik için en önemli cihazlardan biri olan elektrik süpürgesinin arıza yapması evde günlük işlerin de aksamasına yol açmaktadır.

Ayrıca yaşanan arızalar neticesinde süpürgelerin servis olmayan rastgele tamircilere götürülmesi daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Yaşanan arızaların nedenleri tespit edildikten, gerekli tamir ya da parça değişimi sağlandıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanım garantisi Philips Servis tarafından verilmektedir.

Website: http://www.philipsservis.co

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir