Kimdir-Nedir?

Pure Line Duş Jeli Reklamında Oynayan Kadın Kim?

Bazı reklamlar vardır; insanın içini ferahlatır, mutlu eder, keyif verir. Belki ticari tanıtım açısından direkt amacına ulaşamaz ama reklamın izleyici üzerindeki etkisi kalıcı olabilir. Bu sayede marka bilinirliği de artar ve dolaylı yoldan gerekli katkı alınmış olur bu reklamlardan. Onlardan birisi de 2019 Ekim ayında yayınlanmaya başlayan Pure Line duş jeli reklamları. Nitekim reklamdaki görsel sunum oldukça hoş. Peki çokça merak edilen ve Pure Line duş jeli reklamı hakkında ne biliyoruz? Pure Line duş jeli reklamında oynayan kadın kim?

Pure Line Duş Jeli Reklamı

2019 Ekim itibariyle görsel medyada yayınlanmaya başlayan Pure Line duş jeli reklamı oldukça beğenildi. Kişisel temizlik ürünleri alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük firmalarından biri olan UniLever’in piyasaya sürdüğü markalardan Pure Line duş jeli, bilhassa 12 saati bulan kalıcı kokusuyla ön plana çıkmaya çalışıyor. Reklam videosunda ise gün içinde stresli anlarda duş jelinin kokusunu alıp ferah bir hale bürünen insanlar gösteriliyor.

Pure Line Duş Jeli Reklamında Oynayan Kadın Oyuncu Kim?

Pure Line duş jeli reklamında oynayan dansçı kadın, sempatik tavırlarıyla oldukça dikkat çekici ve güzel biri. Dolayısıyla bu kadının kim olduğu zaman zaman internet aramalarına konu oluyor. Peki Pure Line reklamında oynayan kadın kim? Bu isim Yağmur Damla Aydın’ın ta kendisi.

Yağmur Damla Aydın Kimdir?

94 doğumlu olan Yağmur Damla Aydın, oyunculuk ve dans üzerine eğitimler almıştır. Daha ziyade dans üzerine yoğunlaştığı için ve bu alanda çeşitli başarıları nedeniyle profesyonel dansçı diyebiliriz. Yağmur Damla Aydın instagram hesabına ulaşmak için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir