Kimdir-Nedir?,  Spiker Abi

Soner Sarıkabadayı = Ajan Smith (Matrix Esintili Bir Klip…)

Sizi bilmem ama ülkemizdeki müzik kliplerinin ciddi manada kaliteden yoksun olduğunu düşünenlerden biriyim. Nitekim klipler birbirine çok benziyor ve fark yaratan bir çalışma çok az bulunuyor. Ben şahsen bu durumu teknolojiye ve ayrılan bütçelere bağlıyorum. Nitekim birçok alanda olduğu gibi klip, film, dizi vb. alanlarda da teknolojik anlamda çoook gerideyiz. Yurt dışındaki meşhur kliplerin layıkıyla yapılmış replikasına bile razıyız ama onu dahi pek göremiyoruz. Yazdığı mükemmel şarkı sözleri nedeniyle beğendiğim Soner Sarıkabadayı da maalesef ki bu kervanın içinde…

Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor Klibi

Soner Sarıkabadayı’dan Matrix Esintili Bir Klip…

Yazdığı mükemmel şarkı sözleri nedeniyle beğendiğim Soner Sarıkabadayı’nın Tarifi Zor isimli şarkı klibi geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. 9 Kasım 2018’de yayına giren klip henüz 3 hafta geçmesine rağmen beş milyon izlenme rakamına ulaştı. Hayranları tarafından oldukça beğenilen bir şarkı olmasına rağmen klibi ile çok uyumsuz olduğu konusunda birçok yorum yapılmış ki bunu diyenler haklı. Adeta o meşhur bilim-kurgu film serisi olan Matrix sahnelerinden az buçuk esinlenilmiş sanki… Giydiği deri pardesüyle Morpheus’u andıran Sarıkabadayı, klibin ilerleyen dakikalarında da adeta Ajan Smith gibi klonlanıyor. Açıkçası yetersiz teknoloji ile yapılmış bu efektler çok itici geliyor bana….

Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor Klibinde Oynayan Kim?

Bahse konu klip ben dahil olmak üzere fazla beğenilmese de klipte oynatılan güzel kadın dikkatleri çekmiş durumda. Nitekim Youtube’da klibi izleyip Soner Sarıkabadayı’ya eşlik eden kadının kim olduğunu merak eden çok sayıda yorum mevcut. Peki tarifi zor klibinde oynayan güzel kadın kim? Bahse konu güzel, 2015 Miss Columbia güzellik kraliçesi Madelein Camelo Lopez’den başkası değil. Ünlü manken daha önce 2017 yılında Kapadokya’da geçirdiği balon kazasıyla da haberlere konu olmuştu.

Soner Sarıkabadayı – Tarifi Zor Klibinde Oynayan Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir