Genel

Tüm Seçimler Sizin Elinizde

Konu seçimi ve sohbet edeceğiniz kişiyi seçtikten sonra , isterseniz oyun kategorisinden birlikte oynayabileceğiniz bir oyun seçebilir sohbetinize öyle devam edebilirsiniz. Siteye 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır . Bu gerekliliğin nedeni duygusal olarak istismara uğramamak için seçilir, genellikle her söylenen söze hemen aldanan onlu yaşlardaki çocukların site genelinde hayatının çok etkileneceğinden dolayı girmesi dolaşması yasaktır. Sohbet siteleri açıldığı an karşınıza çıkan pencerede 18 yaşından küçükseniz bu sayfadan çıkın , eğer 18 yaşından büyükseniz devam edin diye buton oluyor , bu uyarıyı dikkate almalı ve üyelik işlemlerinde gerçek bilgiler girmelisiniz.

 

Kendi Hayatınızın Ressamı Olun

Hayatı bir tablo gibi düşünürseniz, insanları renk olarak kullanabilir ve hayatınızın eserini ortaya çıkarabilirsiniz. Çok renkli işler, az renkli işler siyah beyaz işler gibi çeşitlilik yapma şansınız nasıl bir ressam olsanız vardı, işte bu kelebek sohbet sitelerinde de her renk insan bulup kendinize uygun bir hayat yaratma fırsatınız var. İstediğiniz grup veya konuşmanın parçası olup kendinize yeni bir çevre oluşturabilir ve herhangi bir anlaşmazlıkta daha güven sağlayıp görüşmediğiniz için yalnızca tek engel butonu ile insanları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

 

 

Sorunları Çözmek Artık Çok Kolay

İletişiminizi kuvvetlendirmek amaçlı kullanabileceğiniz sohbet platformlarında, kendinize uygun insanlar seçerek, konu seçimi yapabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bu sohbet odalarına girerek kendi derdinizi paylaşabilir ve blog gibi dizayn edilmiş başka sayfalarında, sizin bu probleminiz hakkında yorumlar okuyarak çözüm bulma şansına kavuşabilirsiniz.

Giriş Adresi: http://www.kelebek.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir