Genel

Tuzla ECA Kombi Tamir Servisi

ECA markası birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir marka olmakla birlikte köklü firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu markanın en bilindik ve en fazla kullanılan ürünleri ise kombileridir. Kombiler her mevsimde kullanılan elektronik eşyalardır. Bu nedenle düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Sürekli bir şekilde çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arıza çıkaracağı kaçınılmaz bir sondur. Bu sebep ile her markanın kombisinin çıkardığı arızalara göre hata kodları olduğu gibi bu kodlar ECA kombilerde de mevcuttur. Ayrıca kombilerin yıllık rutin olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar teknik bilgisi olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Kombi arızalarının birçoğunun sebebi yıllarca bakımının yapılmamasından ötürü de ortaya çıkan arızalar olduğu bilinmektedir. Bu sebeple daima kaliteli hizmet veren bir teknik servise ihtiyaç vardır.

İstanbul ilinde faaliyet gösteren ECA Servisi adındaki özel teknik servis firması alanında uzman, sürekli kendisini geliştirmeye açık ve hevesli kadrosu ile kombi bakım, montaj, arıza hizmetlerini veriyor. Sizin de ECA marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse ya da bakım veya montaj hizmetine ihtiyacınız varsa 444 78 56 numaralı telefon üzerinden ECA Servis Tuzla merkezine ulaşabilirsiniz. Aramanızdan itibaren en kısa süre içerisinde makinenizi tamir eder evde tamir yapılmayacak durumlarda makineyi kendi yerlerine götürür orada düzeltip ardından tekrar montajını yapar. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için daima ECA Servis merkezini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir