Spiker Abi,  YorumluYORUM

Vartolu Sadettin Popkek Satışlarını Yükseltir Mi?

Bir iki gündür tv ekranlarında bir reklam dönüyor… Hani şu “doyana da popkek doymayana popkek” diye dillere pelesenk olan bir sloganla karşımıza çıkan eti popkek var ya, şimdilerde yeni reklam yüzüyle karşımıza çıkmış. Peki birçoğumuzun Vartolu Sadettin olarak tanıdığı, eti popkek reklamında oynayan ünlü oyuncu kim?

2018 popkek reklamı

Eti Popkek Reklamında Oynayan Vartolu Sadettin…

Öncelikle eti popkek reklamında oynayan ünlü oyuncu kim, açıklayalım. Ekranların fenomen dizisi ÇUKUR’un başrol oyuncularından biri olan Erkan Kolçak Köstendil, son birkaç gündür yayında olan eti popkek 2018 reklamlarında oynayan sempatik karakterin ta kendisidir. Ekranların yüksek reytingli dizisi Çukur’un en beğenilen karakterlerinden biri olan Vartolu Sadettin’i canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, Eti Popkek’in 2018 reklam yüzlerinden biri olmuş durumda. Peki sorarım size; uydu mu uymadı mı, Vartolu Sadettin Popkek satış rakamlarını yükseltir mi sizce?

Bana soracak olursanız Eti Popkek 2018 reklamında oynayan Köstendil, ürüne uygun bir reklam yüzü olmadı. Bunun nedeni ise ünlü oyuncudan ziyade şu an ki canlandırdığı dizi karakteri ve müthiş oyunculuk performansından kaynaklanıyor. Çukur dizisini takip edenler beni daha iyi anlayacaktır. Vartolu Sadettin karakteriyle gönüllere taht kuran ve şuanda da vurdulu kırdılı sahneler eşliğinde dizideki oyunculuğunu devam ettiren Erkan Kolçak Köstendil’in Eti Popkek reklamında sırıttığını düşünüyorum. Bu yorumu yaparak diğer soruya da dolaylı yoldan cevap vermiş oluyorum; yani Vartolu Sadettin imajı Eti Popkek satışlarına olumlu etki göstermez. Katılan ya da katılmayan var mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir